Videoprezentace

Rady ptáka Loskutáka - infrasauny a Dr. Hejma (10.11.2012)

Jak infrasauny pomáhají léčit a jaké pozitivní účinky mají na naše zdraví? V poslední reportáži pořadu Rady ptáka Loskutáka na tyto otázky odpovídal Dr. Jan Hejma, profesionální fyzioterapeut a prezident České asociace wellness.

 

Rady ptáka Loskutáka s Lukášem Baurem (14.10.2012)

Reportáž o našich infrasaunách v oblíbeném TV pořadu Rady ptáka Loskutáka s Lukášem Bauerem, vítězem Světového poháru a české jedničky v běhu na lyžích již 14.10.2012. Vám nyní přinášíme možnost shlédnout ji přímo zde:

Receptář Prima nápadů - Infrasauny (11.3. 2012)

Reportáž o vhodném výběru, výhodách a pozitivních účincích infrasaun na lidské tělo jste mohli vidět v pořadu televize Prima Family Receptář Prima nápadů, jehož štáb opět navštívil naši prodejnu. Pokud jste ho však o víkendu nestihli, máte jej možnost shlédnout přímo zde:

Rady ptáka Loskutáka - Infrasauny (11.12. 2011)

V Loskutákovi jsme vám představili infrasauny, které se dají instalovat i do bytu. Na základě velkého množství ohlasů zařazujeme ještě další reportáž, ve které se zaměříme hlavně na jednoduchost montáže infrasauny a podrobněji probereme blahodárné účinky saunování v infrasauně.

Rady ptáka Loskutáka - Infrasauny (9.10. 2011)

Opět nás navštívila TV Nova, aby se podívala na naší nově zrekontruovanou prodejnu, která je svým designem jedinečná a největší na českém trhu. Můžete vidět až 30 modelů vystavených infrasaun a saun. Přijďte nás navštívit i vy!

Receptář prima nápadů - Infrasauny (26.9. 2011)

Natáčení probíhalo v naší v novém Sauna centrum Marimex, kde jsou vystaveny infrasauny a sauny v celkovém počtu 30 modelů! Přesvědčte se o kvalitách a zdravotních účincích infrasaun Marimex.