Infrasauny pro 4 osoby

Myslíte si, že 4 lidé nenajdou v infrasauně dostatek prostoru? Opak je pravdou. Vybrat si můžete hned z několika variací infrasauny pro 4 osoby, nabízíme různé vzhledy, materiály i různé typy topidel. Předností je také variabilita jejich umístění.

Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL

Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního hemlocku. Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL umožňuje vychutnat kouzlo saunování společně čtyřem osobám. Kompaktní rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.  Součástí výbavy infrasauny je ionizér a rádio s mp3 přehrávačem. Relaxaci v infrasauně si můžete zpříjemnit i LED světelenou terapií

Rozměr (š x h x v): 175 X 120 X 190 CM

pecete_detail.jpg

Koupit
Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL

Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL se díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Family 2001 XXL umožňuje vychutnat si kouzlo saunování čtyřem osobám. Rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.

Rozměr (š x h x v): 160 x 160 x 190 cm

pecete_detail.jpg

Koupit
Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL