Infrasauny pro 3 osoby

Moderní trend ve vybavení domů je pořízení infrasauny místo krbu. Zahřejí vás, ale na rozdíl od krbu budou mít i pozitivní vliv na vaše zdraví. Jsou také téměř bezúdržbové. Stačí jen sestavit, zapojit do zásuvky a můžete se saunovat. Není nic jednoduššího. Infrasauny pro 3 osoby vás určitě nadchnou.

Infrasauna Marimex ELEGANT 3002 XXL

Infrasauna Marimex Elegant 3002 XXL se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Elegant 3002 XXL umožňuje vychutnat kouzlo saunování společně třem osobám. Kompaktní rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.  Součástí výbavy infrasauny je ionizér a rádio s mp3 přehrávačem. Tato infrasauna obsahuje vestavěné karbonové podlahové topidlo.  Relaxaci v infrasauně si můžete zpříjemnit i LED světelenou terapií.

Rozměr (š x h x v): 150 x 110 x 190 cm

pecete_detail.jpg

Koupit
Infrasauna Marimex ELEGANT 3002 XXL

Infrasauna Marimex ELEGANT 3001 XXL

Infrasauna Marimex ELEGANT 3001 XXL se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního hemlocku. Infrasauna Marimex ELEGANT 3001 XXL umožňuje vychutnat kouzlo saunování společně třem osobám. Kompaktní rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.  Součástí výbavy infrasauny je ionizér a rádio s mp3 přehrávačem. Tato infrasauna obsahuje vestavěné karbonové podlahové topidlo.  Relaxaci v infrasauně si můžete zpříjemnit i LED světelenou terapií.

Rozměr (š x h x v): 149 x 112 x 194 cm

pecete_detail.jpg

Koupit
Infrasauna Marimex ELEGANT 3001 XXL